Blog

Yeşilköy Taşıma

Yeşilköy Taşıma

Yeşilköy Parça eşya taşıma kolili malzeme taşıma paletli malzeme taşıma  ofis taşıma iş yeri taşıma fiyatları gün geçtikçe diğer yıllara nazaran gittikçe fiyatlar düşmektedir. Bunun en büyük sebeplerde bir tanesi rekabetin çoğalmasıdır. Ve bilinçsizce çoğalan gereken muhasebeyi iyi bir şekilde yapamayan halla 600-700 tlye taşıma yapan yüzlerce korsan firmalar maalesef yer almaktadır nakliyat camiasının içerisinde.Biz Yeşilköy Nakliyat firması olarak Yeşilköy ev taşıma fiyatları nı hesaplarken vermiş olduğumuz ilan parası araçların bandrolleri vergileri kira giderleri gibi hesap bilançosunu göz önünde bulundurarak fiyatımızı vermekteyiz. 

Yeşilköy evden eve nakliyat firması
Yirmi altı yıllık birikim ve deneyim ile Avrupa standartlarında hizmet yürüten şirketimiz, kurumsal ilkelerine bağlı kalarak geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de günümüz müşteri memnuniyetine en yüksek derecede çözüm sunuyor.

Yeşilköy ev taşıma, ofis taşıma
Farklı hizmet anlayışı ile Yeşilköy evden eve nakliye ve son olarak şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini de yerine getiren firmamız, sorumlu, güler yüzlü ve profesyonel etik çalışma anlayışı ile sizlere hizmetine 1990 yılında nasıl başladıysa aynı çizgide devam ettiriyor.